FONT_SIZE

SCREEN

PROFILE

Layout

MENU_STYLE

Cpanel

مشکل صنف صنعتی در شهرک های صنعتی حل شد

با  استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود برای برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور تأکید کرده است .

محسن صالحی‌نیا در بخشنامه‌ای به مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها متذکر شده است: در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام عالی وزارت براساس نظارت مستمر بر امور واحدهای تولیدی و حل مشکلات آنان که ، لازم است در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه و در هماهنگی کامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامی ظرفیت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتی به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپی آن، ارتقاء توان تولید ملی در کشور استفاده شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه این بخشنامه تصریح کرده است: بدیهی است علاوه بر تفویض اختیارات صورت گرفته و ظرفیت‌های موجود در دستورالعمل‌های مربوطه، هیأت مدیره، معاونان، مدیران و آحاد کارکنان این سازمان نیز همه گونه همکاری لازم را به منظور تسهیل فضای کسب و کار فعالان اقتصادی کشور معمول خواهند داشت.

شایان ذکر است، در آغاز هفته جاری، وزیر صنعت، معدن و تجارت درپی ابراز خرسندی مقام معظم رهبری از پیگیری‌ این وزارتخانه در حل مشکلات واحدهای تولیدی، در اقدامی دیگر طی ابلاغیه‌ای از سازمان‌‎های استانی خواسته بود تا در اسرع وقت، واحدهای صنعتی و تولیدی دارای مشکل را شناسایی و معرفی کنند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه ۱۳ آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند‌کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.

ابلاغ و دستور جدید وزیر صنعت، معدن و تجارت در واقع اقدام عملی دیگری برای حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و متعاقب آن، ارتقاء سطح رونق تولید در کشور است.

در این ابلاغیه همچنین از معاونت امور صنایع و ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها خواسته شده است تا از تمامی ظرفیت‌های خود برای حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی معرفی شده بدین منظور استفاده حداکثری کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


جهت مشاهده لوکیشن روی عکس کلیک نمایید 

Smartsupp Live Chat

🔰 ارتباط با ما 
👤مدیریت : احمد جاویدپور
📧 ایمیل مدیریت : mj@spjgroup.ir

☎️پشتیبانی فروش : 65610451_ 021
☎️فکس
: 65610454_021

📞همراه : 9545021_0919

📧 پست الکترونیک : info@spjgroup.ir

📌 آدرس کارخانه : جاده قدیم کرج ،کیلومتر 11 تهران کرج ، جاده شهریار ، شهرک صنعتی گلگون ، خیابان دوم شمالی ، خیابان جاوید ، پلاک 8 

🆔 شبکه های اجتماعی👇